My Instax

Krásný den,

konečně po několikatýdenním odloučení jsem opět „datlení“ schopná a tedy plně připravená postovat až do alelůja 🙂

Tento článek věnuji jedné své vychytávce jménem Instax. Odjakživa se mi líbili polaroidové fotky. Když jsem objevila polaroidové foťáčky od Fujifilm, byla to láska na první pohled. Nejen, že jsou krásné designově, ale můžete je sehnat hned v několika pastelových barvičkách. Nejsou sice žádnou novinkou na trhu, ale pro nás holky nezbytnou součástí 🙂 Já jsem zvolila trochu jinou variantu a pořídila si tiskárnu těchto polaroidových snímků, také od Fujifilm Instax a i když jsem musela oželit barevný, jedinečný design, rozhodně nelituji.

img_0342

 

Pokud rádi fotíte a zálelží vám jak bude snímek vypadat, je tiskárna jasnou alternativou. Nemusíte se několikrát různě natáčet než zachytíte ten správný moment a nevyplýtváte si několik polaroidových papírků než budete spokojeni s tím top správným fotem. Řekněme si upřímně, je to cool vychytávka, ale náplně nesou zrovna nejlevnější. Přeci jenom jedna fotečka vyjde na cca 25Kč. Ale rozhodně jsou tyhle snímky osvěžením vašich fotek 🙂

Já jsem tyto snímečky začala využívat jako magnety na lednici a mají v mé kuchyni veliký úspěch. Kdokoliv do mé kuchyně zavítá, ihned se mě ptá, kde jsem si fotky nechala udělat. Taky s nimi vždy zpestřím stránky fotoalba nebo dětskou knížku vzpomínek pro malého.

 

Doufám, že se vám tato vychytávka zalíbí tak jako mě. Hezký víkend a těště se na pravidelné posty. Co vás zajímá a o čem by jste se rádi dočetli mi klidně napište do zprávy či komentů.

14152181_10207058626572787_756971994_o

Napsat komentář