My Best Day…

Hezký den,

tak si užívám ty poslední slunečný „letní“ dny než nás dožene podzim. Ráda bych se s vámi podělila o můj nejlepší den, zážitek nebo moment v mém životě, ale je jich tak moc že si nemůžu vybrat. Vlastně spíš mě tak napadá, zdali by se mi tyto momenty staly , kdyby se neuskutečnil jiný úžasný moment. Znáte ty úvahy co by kdyby?  Já jsem neskutečně šťastná za tolik momentů, které se mi zatím v mém životě uskutečnili a je úplně jedno, která je ta nejúžasnější, všechny mi něco přinesly. Ale staly by se vůbec, kdybych se v jednom okamžiku rozhodla jinak? Nebo si osud, život, „vesmír“ či jak to chcete nazvat cestičku vždycky najde?

Když se na vším tím zamyslím….Vlastně všechny moje nejlepší okamžiky by se nestali, kdybych nepoznala svého manžela. Protože přes všechno dobré i špatné co jsme spolu doposud zažili, ty z nejlepších momentů máme jednoznačně společné. Určitě tedy mohu s jistotou říct, že ten nejúžasnější společný moment byl, když jsme uslyšeli první pláč našeho chlapečka ve chvíli, kdy poprvé spatřil světlo světa na porodním sále. Nikdy na ten vzácný okamžik nezapomenu. Byl to ten nejkrásnější, nejdelší a nejbolestivější den mého života.

dsc_7644

Proto teď nemohu věřit tomu, že tomu malému (no malému 4.150g při narození) uzlíčku, který nám ten den dal tak zabrat, bude už jeden rok. Celý jeden rok mi uplynul jako voda a teď už chápu, proč nás naši rodiče a rodiče našich rodičů stále vidí jako ty malé uzlíčky, které poprvé spatřili v porodnicích a hrdě si nás odnášeli domů. Ti co děti mají mi jistě dají za pravdu, že život najednou ubíhá jako voda. Je to až neskutečné že čas tak letí. Než se ráno ohlédnu co  nás s prckem za ten den čeká za povinnosti a slasti, je už najednou noc a my se chystáme do postýlky.

img_7382

 

Užijme si tedy každý nádherný okamžik, který nám čas nadělí, odehraje se pouze jednou, ale nikdo nám ho nikdy nevezme. Carpe Diem….

14152181_10207058626572787_756971994_o

 

A jaký nejkrásnější moment, den je ten váš?

 

3 Replies to “My Best Day…”

  1. Moc moc krásné, jen tak dál 🙂

    1. Děkuji budu se snažit.

Napsat komentář