My Favorite Month

A je to tady, začal podzim…

Nevím jak vy, ale já jsem spíše milovníkem léta. Nicméně takové to krásné slunné babí léto má určitě taky své kouzlo. Tak se nechme překvapit, jaké počasíčko nám ten letošní podzim přichystá. Zatím mi ten začínající podzim přinesl jenom samé bezva úlovky, o které se s vámi podělím. Fotka jistě mluví za vše…. Vstupuji do padajícího listí s několika „radůstkama“.

img_0776

 

Na kabelku Obag jsem si brousila zoubky už delší dobu, ale odradila mě „obagmánie“ a možnost si veškeré nezbytnosti přihodit do příručního zavazadla kočárku. Je to tak, s kočárkem moc kabelčičky neprovětrám. Ale zkuste projít kolem Obag storu bez povšimnutí nebo dokonce návštěvy. No nic je tady má první Baginka 🙂 (Určitě se k této kabelce vrátím v jejím sólo článku a dozvíte se víc.) Jelikož si teď nějakou dobu na léto zase počkáme, pokud se i vám líbí odlesky paprsků na pleti tak jako mě, rozhodně doporučuji vyzkoušet novou kosmetiku Trend It Up (v drogeriích DM), kde najdete bázi pod make up s rozjasňujícím efektem. Používám ho s kombinací make-upu Max Factor Skin Luminizer, který pleť hydratuje a obsahuje také rozjasňující pigmenty. Po probdělé noci při růstu zoubků ideální pomocníci 😀 A ve spolupráci bezvadného highlighteru The Balm budete vaše pleť krásně zářit. Já ho používám už třetí měsíc a určitě ho jen tak něco v mé kosmetické taštičce nenahradí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Poslední měsíc používání nedám z ruky ani lak na vlasy L´oreal Wild Stylers 60´s Babe, který má pudrovou strukturu, vykouzlí objem, který opravdu vydrží a na dotek jsou vlasy stále příjemné a nikoliv slepené, jako od většiny laků. Radost mi udělalo i Victoria´s Secret Pure Seduction se svým vyživujícím tělovým sprejem a jehož nádherná vůně mě provází celým dnem.

Největší radost mám ovšem z nového fotoaparátu Olympus Pen, který mi ani na krok z domu nesmí chybět. A díky němuž hlavně vznikají kvalitnější fotečky do článků. Snad se vám líbí tak jako mě. S foťákem se zatím oťukáváme a seznamujeme, ale už teď je pro mne jasná topka 🙂

A jaké jsou vaše úlovky v začínajícím podzimu? 14152181_10207058626572787_756971994_o

Napsat komentář