Baby Book

Dnešní den prožívám trošku s nostalgií.

Je to přesně tři sta šedesát pět dní co jsem nastupovala do porodnice. Plná očekávání, netrpělivosti a strachu jsem si nadělila nejkrásnější předčasný dárek k narozeninám jaký jsem kdy mohla. Nikdy bych nevěřila, že člověk může cítit takovou spoustu emocí…..jako bych měla samou radostí vybuchnout. Nemyslela jsem si, že mě pohltí tak velká láska k tak malému človíčku.

Při vystavení těhotenské průkazky jsem se rozhodla koupit si nějaký zápisník/knížku či deník, do kterého bych období těhotenství zapisovala. V knihkupectví jsem narazila na knihu Deník mého děťátka, která mě ihned zaujala. Je rozdělena do několika částí, od příprav na těhotenství a miminko, přes všechny trimestry až po porod a nový přírůstek do rodiny. Je výborná na jakékoliv těhu zápisky. Každý týden vás kniha seznámí, jak se „fazolka“ vyvíjí a co nastává v těle za změny. Já jsem teď moc ráda, že jsem si tento těhu deník vedla. Protože když ho dnes čtu po tak dlouhé době, musím se zasmát, jak jsem celých devět měsíců prožívala a co všechno se za tu dobu změnilo. Je to až neskutečný……

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po porodu jsem se rozhodla pořídit podobný deník i našemu miminku. A tak má Matyášek první knihu s názvem Chlapeček Moje první vzpomínky. Knížka je vedená od narození až po první den ve školce. Je to jako včera, kdy jsem jí začala vyplňovat a zítra už je tomu malému rošťákovi rok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když si prohlížím fotky za celou tu dobu, nevěřím jak rychle ten mrňous roste. A vím, že teď se budu opakovat, ale čas opravdu utíká rychleji s příchodem miminka. Všechny vzpomínky, obtisky ručičky, nožičky, první slůvko, zoubek, kroky nebo pád ale budeme mít uschovány napořád.

No snad se článek líbil a já si jdu ještě zavzpomínat, než se malý ďáblík vzbudí 🙂14152181_10207058626572787_756971994_o

Napsat komentář