First Birthday

Tak jsme oslavili první rok. Rok, který uplynul takovou rychlostí, že je mi občas smutno jak rychle mi ten čas s Matyáškem utíká. Za těch tři sta šedesát pět dní jsme spolu prožili opravdu mnoho. Od pasení koníků, první sousta zeleninky až k prvnímu zoubku,  postavení a krůčku. Celou dobu nás doprovázel smích i pláč. Baví mě pozorovat, jak objevuje nové věci, dělá pokroky a přibližuje se velkému světu.

Je to ale přesně tak, jak říká každá máma i ta moje. Vždy si přejeme, aby už dítě lezlo, chodilo a začalo být samostatnějším. I já si přála, aby už byl Matyáš napřed. Teď si přeji, aby mi nevyrost rychlostí blesku, protože jednou nastane moment, kdy už mě potřebovat nebude a máma už pro něj nebude tak cool 😀

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zpátky ale k oslavě prvního roku našeho největšího dárečku. Malej se narodil 28.září tři dny před mými narozeninami. Dárek, který jsem opravdu nečekala 😀 Jeho narozeniny jsme pojali čistě v rodinném kruhu a co se dárků týče, jsme taky zůstali nohama na zemi a brouček dostal samé užitečné věci, které bychom tak jako tak kupovali. Musíme přeci jen využít období, kdy ještě neprotestuje nad tzv.měkkými dárky 😀 Samozřejmě, že tatínek neodolal a malej dostal svůj první traktůrek od Igráček 🙂 Který je super, protože k němu můžeme dokupovat různé doplňky a obnovovat tak jeho zájem o něj. Velikou radost měl Matýsek i z nezbytných pěnových kostek a dalších dárečků. Já maminka jsem nejvíce ocenila ty měkké dárky.

No snad k nám bude čas přívětivý a následující rok nám neuteče stejnou rychlostí jako tento.

14152181_10207058626572787_756971994_o

 

Napsat komentář