Back Home….

Hezký den,

tak zase zpět v každodenním stereotypu a zpět do reality všedních dnů. Hory jsou za námi, takže expedice Apalucha nás čeká zase za rok. Ach jo, tak rychle ta dovolená utekla, taky to tak máte? Než se stihnete rozkoukat, tak zase balíte domů? Kdybych mohla, hned bych na horách zůstala minimálně do jara.

Letos poprvé jsem si s sebou poprvé nebalila klasickou modrou Niveu, ale začala jsem zkoušet další produkty z rodiny Manufaktura a i když je používám asi tak tři týdny jsem s nimi naprosto spokojená. Krém z mrtvého moře mě mile překvapil, je moc příjemný, krásně voní (ne jak většina „podobných“ krémů) a suprově se vstřebává. Pleť je hebká a hydratovaná.

 

Pomalu, ale přece se blíží třicítka a noční vstávání k žroutíkovi tomu moc nepomáhá. Ano mám na mysli kruhy pod očima a začínající vrásky, noční můra všech žen 🙂 No nic je tedy na čase začít používat něco na oční okolí a zatím se mi osvědčil tenhle malý zázrak také od Manufaktury. Stačí malilinkaté množství vklepat kolem očí a výsledek je znatelný již po několika použitích. Oči nejsou tak unavené a hlavně oblast kolem očí je dostatečně vyživená a jemná….za mě tedy super.

 

Hrozně trpím na popraskané rty a to ne jen v zimním období….bohužel úděl atopika. Když jsem si ale nedávno kupovala mou stálici suchý olej Nuxe, paní v lékárně mi doporučila i balzám na rty a ten je vážně bomba. Stačilo rty jednou natřít a prasklinky byli tu tam. Eos vajíčko dobrý, ale tenhle kelímek už nedám z ruky.

Po návratu z hor můj namáhaný ksichtík potřeboval restart (týden na horách s bandou kamarádů a plnou chatou dětí byl znát 🙂 ) S tím mi pomohla maska a zároveň peeling obličeje. Použila jsem pouze dvakrát, tak nedokážu ještě moc posoudit, ale zatím spokojenost.

A jak si užíváte sněhové nadílky vy? Já už se tedy začínám pomalu těšit na nastávající jaro, ale snowboardu a lyží si ještě maliko užiju 🙂

3 Replies to “Back Home….”

  1. Jelikož jsi v kosmetice skvělý odborník a miluješ svojí sestřičku(která má čirou náhodou příští týden narozeniny 😀 ) tak by neuvěřitelně potěšila ta kouzelná věcička na kruhy pod očima 😀 😀 takže až na ní někde narazíš, mysli na mne :-*

    1. Jo tak kosmetický balíček na první vrásky ti nestačí 😀

      1. To víš jsem už stařešinka 😀

Napsat komentář