Favorite Month…

Ahojky,

jako každý měsíc, tak i tento jsem neodolala kosmetickým nákupům a udělala si radost novými štětci od značky Zoeva. Když jsem je viděla nemohla jsem jinak. Jsou bezvadný ať už po funkční stránce tak po stránce designu. Nevím co víc vám o nich napsat, kdo zná tak určitě ví, že Zoevě se může málo co vytknout. Teď mám zálusk na jejich paletky očních stínů ale co si budeme povídat není to laciná záležitost.

 

A to bych nebyla já, kdybych si neudělala radost dalším make-upem. Tentokrát jsem sáhla po tomto od L´oreal. Už jsem o něm hodně slyšela i viděla jak se s ním líčí, ale doposud mi ruka vždy padla na jiný a nebo jsem šla na mou jistotu od Rimmel. Teď ale budu mít při nákupech dilema, protože je hodně hodně dobrej a stal se velkou konkurencí mého dosavadního oblíbence. Je krásně mazlavej, ale nikoliv mastnej. Ihned se vstřebá, nevytvoří film, ale splyne s pokožkou, která je pak na dotek krásně hladká. Pigmentace je naprosto dostačující a bonusem je jeho příjemná vůně. Mě osobně se make-upy dobře nanášejí prsy, ale jde to krásně i pomocí beauty blenderu či štětce. Jak říkám asi teď změním pořadí oblíbenosti svých make-upů. L´oreal teď přišel na trh s novinkou v podobě tekutého highlighteru. Není špatný, ale top to taky není. Oceňuji, že se dobře nanáší a že ho můžete použít i jako lesk na rty, ale jinak trochu zklamaní. Highlighter je k dostáníve dvou barevných odstínech.

 

 

No a kdo mě zná, tak ví, že hodně vlastně prakticky pořád nosím linky na horním víčku. Po dlouhém a nespočetném zkoušení linek ve fixu, tužek a nevím čeho všeho, mi teď společnost začali dělat tyto gelové od Maybelline. Kelímek vydrží opravdu dlouho a linka na oku taky. Barva je nesmrtelná, vydrží od náletu prstíků syna až po dřinu v posilovně. Nerozmazávají se a drží celý den tam kde mají. Balení obsahuje i štěteček k nanášení, kterému se taky nedá cokoliv vytknout. S klidnou rukou vytvoří krásnou linku.

A jaký makeup či linky používáte vy? Nebo máte typ na další přírůstky do kosmetiky?

3 Replies to “Favorite Month…”

 1. Ty štetce vypadají opravdu krásně! Linky od Maybelline sháním snad věčnost! Slyším na ně stále super recenze. Napřed se, ale musím naučit linky. 😀 To bude oříšek. 😀
  Přeji krásný den.
  S láskou JORIES.

  https://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  1. Ahojky, jj štětce jsou super, až je mi líto je používat 🙂 Já jsem o linkách slyšela taky jen to nej a po koupi už chápu proč, jsou bezvadný a drží celý den. Je lepší si štěteček, který je součástí balení namočit a až poté použít, linka je tak přesnější a trénováním jsme museli projít všechny 😀 tak držím palce 🙂 Hezký den

   1. Děkuji moc! Ty linky jsou 100% na mém wishlistu! 😀

Napsat komentář