Best Friend Olympus PEN

Ahojky,

taky se toho sluníčka nemůžete nabažit, já mám hned lepší začátek dne, když mi do okna protékají sluneční paprsky. Ale teď k dnešnímu článku 🙂 Dostávaám často dotazy k mým fotkám, rozhodla jsem se teda, že vás seznámím s mým věrným společníkem. Fotoaparát Olympus Pen E-PL7.

O tomhle fešákovi jsem snila hrozitáncky dlouho, když mi jednoho dne přišel domů, byla jsem šťastná jak blecha a musela ho hned vyzkoušet a pomazlit se s ním 🙂  Už při prvních několika zmáčnutí spouště jsem z něj byla nadšená a mile překvapená jak snadné focení s ním je a hlavně že i z amatéra udělá lepšího“profi“ fotografa. Největší plus pro mě je, že má funkci na focení dětí, takže ty malé neposedné rarášky zaostří a cvakne opravdu rychle. Funkce se dají nastavit během focení, takže se nemusíte zlobit s delším nastaováním fotek po vyfocení. Taky se mi moc líbí kovové netypické tělo no a samozřejmě celkový design fotoaparátu. Nemusím se tak stydět vynést ho do společnosti, spíše naopak. Suprové je, že ho můžete vystajlovat ku obrazu svému a pořídit mu tak pěkný outfit. Od popruhů přes vaky či malé kabelky Olympus nabízí vašemu mazlíkovi velký výběr.

 

Já si foťák ukládám do vyztuženého vaku a popruh jsem taky volila dle svého stylu. Teď mám zálusk na koženou kabelku, která je stejně jako foťák sám malinko dražší, budu si tedy muset počkat na nějákou příležitost….nejblíže mám narozeniny 🙂 zatím má své česté místo na mém wishlistu.

Pokud ale mohu porovnat cenu s kvalitou, je fotoaparát skvělou investicí, které nebude žádná žena litovat. Ba naopak Olympus mi  nahradil klasickou zrcadlovku. Má možnost výměny objektivů a samozřejmostí je externí blesk, který popravdě ani moc nevyužívám, jelikož Pen fotí dobře i za horšího osvětlení. Dalším plusem je jeho velikost, protože je celkem skladný a vejde se tak téměř všude (do většiny mých kabelek).

 

Třešničkou na dortu nebo spíše na foťáku je výsuvný display, díky kterému se bezvadně pořizují selfie. Oceníte zejména, když vás nemá kdo cvaknout. A abych nezapoměla foták má funkci WiFi, která je super. Pořízené fotky tak můžete rovnou synchronizovat do mobilu. Já využívám poměrně hodně často 🙂

Olympus Pen používám téměř rok a neměnila bych, je to parťák ať už vyrážíme kamkoliv 🙂

2 Replies to “Best Friend Olympus PEN”

  1. Ach. Jak moc já si ho přeju! Můžu se jenom zeptat. K foťáku jsi si musela dokupovat objektiv nebo foťáček přišel už s ním? Vybrala sis krásný ten popruh! Ach bože. Je to fakt fešák!!! ♥♥♥
    Krásný článek! ♥:)
    S láskou
    ♥JORIES♥

    1. Ahoj, ne ne foťák jsem měla i s objektivem 🙂 Děkuji

Napsat komentář