The Holy Bible of your Body…

Krásný den,

po delší odmlce jsem zpět. A co je u mě nového? Všechno! Jako bych začala úplně nový život, samozřejmě v uvozovkách. Manžel i syn jsou moji napořád 🙂 Změna se týká mě a mojí osoby.

Všichni jsme se sebou v něčem nespokojení. Někomu se nelíbí toto a jinému zase ono. Co si budeme vykládat, většinu toho a onoho řešíme my ženy. Já už jsem delší dobu od porodu cítila, že se necítím moc dobře, zkrátka jsem to nebyla já. Nelíbilo se mi to i ono a o břišních partiích nemluvě. Všechny to známe. Proto jsem se rozhodla pro radikální změnu.

A nenakopal mě k tomu urostlý fitnes trenér plný svalů, ani předsevzetí do nového roku, ale mladá, sympatická mamča Michaela Jonášová a její diář od Momenteeczech s názvem The Holy Bible of your Body. Jak trefné že? 🙂 A v čem je tahle moje Bible jedinečná? Není to žádné musíte jíst tohle a tohle a nesmíte jíst to a ono. Míša vám nastíní, jak baští a celkově se o sebe stará ona sama. Mě hodně pomohlo přečíst si Míši navrhovanou knihu Jídlo na prvním místě. Je to defakto Paleo stravování, ale upřímně, já si život bez sýrů a hlavně bez mléka do kafe opravdu neumím představit. Takže mám tohle Paleo stravování malinko přeformované. A proč teď můj instagram spamuju většinou fotkama zdravých jídel a mých oblíbených smoothie freshů?

Přijala jsem půlroční výzvu s naší mentorkou Míšou Jonášovou. Přesně na půl roku je onen diář formulován. Každý den si zapíši co jsem snědla, kolik jsem vypila a co jsem odcvičila….relax dnům zdar 🙂 Sekce před a po je jasná, do diáře si také zapisuji různé fit recepty, které mě nadchnou a velkým plus je prostor pro nákupní seznam.

Nejvíc mě samozřejmě motivuje, že to dělám pro sebe, ale líbí se mi že v tom nejsem sama #prijmamvyzvu 🙂 A aby toho nebylo málo, rozhodla jsem se po dlouhém uvážení nechat si nasadit rovnátka, tkže nejenom, že budu mít pekáč buchet, ale i krásný holywood úsměv :)Nikdy není pozdě na změnu. Držte mi palce.

3 Replies to “The Holy Bible of your Body…”

  1. Ahoj, ja som urobila tiez zmenu v mojej zivotosprave a uz 3 mesiace sa citim ako novy clovek. Zdravsie vo vnutri a to sa ukazuje na vonok. Kupila som si Fitbit co tu v anglicku kde zijem su hodinky na trenovanie, ktore mi povedia kolko kalorii som spalila pei cviceni a tiez si zapisujem vsetko co zjem. Treba na to silu a pripravu ale vsetko sa da..

    1. Přesně jak píšeš zdravější uvnitř ale je to znát i navenek. Já jsem si pořídila Apple Watch a přesně jak popisuješ měří mi vše co potřebuji včetně spánku 😀 Ano vše je pouze o vůli a jak k oné změně člověk přistoupí. Držím palce a hlavně nepolevit 🙂

  2. […] Už jste u mě o těchto českých diářích mohli číst, začalo to fitness diářem The Holy Bible of your Body a svatebním plánovačem Love. Teď, abych měla všechny ty nejkrásnější momenty komplet, mi […]

Napsat komentář