We pack the trunks…

Ahojky,

tímto prohlašuji “okurkovou” sezónu mého blogu za ukončenou. Letošní školní rok pojmeme s Matýskem jako takový přípravný. Příští rok bych totiž ráda dala Matyho do školky a tak musíme pořádně trénovat (hlavně oddudlíkovat), abychom byli připraveni nejen na zápis. Začíná nám poslední “společný” rok na takzvané mateřské dovolené. A když dovolená tak dovolená a pořádně si to spolu užijeme.

Nejsme typy co jezdí v létě vyvalit si škunky k moři (i když občas by to neuškodilo), máme raději tůry, výlety a spíše aktivní formu dovolené. Letos v létě jsme prázdniny trávili po výletech a tak jsme si aktivní dovču nechali na teď. A kde? Zůstali jsme doma v česku, protože všude dobře doma nejlépe a jeli jsme s přáteli na Lipno. A jak to ak bývá musela jsem posbalit sebe a ty dva moje chlapi včetně kol, kočáru a nevím čeho všeho.

Já si vždy před balením sepíšu seznam věcí kdo co. Od oblečení přes léky, kosmetiku, pleny a nabíječny se konečně dopracuji i k možnosti možná se bude hodit i…. kdy samozřejmě po příjezdu zjistím, že bychom se obešli bez toho či onoho, ale co kdyby 🙂 Nejjednodušeji se mi balí jak jinak než manželův batoh. U malýho už nastává menší dilema v podobě teplé/slabé oblečení. A u mého batohu nastává naprostý chaos co si vlastě zabalím. Nejlépe se mi však pakuje kosmetická taštička – miluju travel kit balení. Ňuňavé mrňavé lahvičky 🙂 Vlastně si ani nedokážu představit, že bych někdy jela bez potřebné kosmetiky, alespoň té základní 🙂

Ať už se vydáme na jakoukoliv cestu tak mi v batohu nikdy nechybí foťák, peněženka, pití, vlhčené ubrousky a samozřejmě rezervní plínka (snad už je dlouho potřebovat nebudeme).

Lipno bylo krásné ale víte jak, dovolená nám utekla až moc rychle a jsme zpátky v každodenní realitě. A jak jsme se měli? To si nechám na příště.

PS: Jak to máte s balením na cesty vy? Taky se vám lépe balí na cestu tam, mě vždycky přijde, že se nám při zpátečním pakování srází batohy.

 

Napsat komentář