Baby Tips…

Ahojjky,

už jsem dlouho nepsala baby tips článek, tak tady jednem máte. Našemu chlapečkovi už jsou dva roky , ach jo hrozně to letí a jestli ten čas poletí ještě rychleji, za chvilku už mě nebude potřebovat a no však to maminky znáte (a vy bezdětné to taky jednou pochopíte 🙂 ) Musím si to jeho mazlení a potřebu mé osobnosti užít, protože to asi nebude tak dlouho trvat a nastane “mami to je trapný” 🙂 No nic nebudu předbíhat.

Moje kosmetické oblíbence už znáte, tak vám dnes představím, co používá náš malý velký muž. Po dvouletém testování nejrůznější dětské kosmetiky se nám nejvíc osvědčil pan Hipp. Naše rochňa obecná miluje koupání a je jedno jestli je to ve vaně či v kaluži. Na první variantu koupání používáme pěnu do koupele pro klidný spánek. Bohužel mi přijde, že příjemná uklidňující vůně pěny působí spíš na mě než na toho malýho raracha a ačkoliv jsem už zkusila i nemožné, malej se v noci stále budívá.

Na druhou variantu, kdy se samozřejmě musí porochňat v každé kaluži, kterou na zahradě najde umýváme ručky Hipp kachničkou. Je super, protože malej se krásně učí, mýt si “ručinky”. Kachnička je vlasně pumpičkové mýdlo, které se dětem snadno mačká a vyplyvne už hotovou pěnu. Tahle Hipp edice zvířátek má u nás opravdu velký úspěch. Maty tak moc dobře ví, že kachna je na mytí rukou, lachtan je na koupání a pan želvík ukrývá krém.

 

Dalším favoritem v naší domácnosti je nepostradatelný Bepanthen plus, který používáme opravdu všichni. Malej mi téměř vůbec netrpěl na opruzeniny ani na začervenání, ale jsme od narození věrní SOS Nivea krému a určitě na něj nedám dopustit. A věčné vlhčené ubrousky, tady se přiznám, že jsme hodně střídali. Od Suavinexu, přes Huggies, Pampers, DM Babylove a mnohho mnoho dalších už máme tři topky. Hipp, Huggies a Suavinex. Většinou ale sahám po Hipp. Je mi jasné, že vlhčené ubrousky nás ještě hodně dlouho neopustí, ale pleny už by pomalu mohli dávat sbohem. Pleny, další věčné téma maminek. My jsme momentálně kamarádi s Pampers Pants, doufám, že se nám brzo zadaří a budeme plenám moci zamávat. Zatím však pylně trénujeme, převlékáme a pereme 🙂 Maminky, jak jste své ratolesti učili “odplenkování” vy?

Napsat komentář