Time of falling leaves…

Krásný večer,

tak to tu máme po roce opět zas a znova. Čas, kdy listí ze stromů ještě ani neopadalo a výlohy obchodů už nás bombardují Vánocema. Letos jsem se rozhodla, že tohle hektický “předvánoční” období u nás proběhne bez stresu. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží 🙂

Ale teď zpět k podzimu ať ho o nic neošidím. Mám tohle období ráda z několika důvodů. Prvním z nich je asi vrstvení oblečení, zbožňuju svetry kombinované s koženým křivákem. Miluju, když si doma navleču teplé pletené ponožky, uvařím si kotel čaje, zapálím svíčky a zahrabu se pod deku k nějákému “podzimnímu” filmu nebo seriálu. Většinou vyhrává seriál Gilmore Girl. Samozřejmě pouze za předpokladu, kdy má malej odpolední spánek nebo večer, když odpadne a já nemám náhodou co na práci.

Za druhé babí léto a vůně podzimu, příroda kouzlí různými barvami a deštivé dny, kdy si s malým zalezeme a hrajeme si. Malýmu se zatím nejvíc líbí, když může lítat v opadaným listí. Letos poprvé toto období konečně vnímá trochu víc a moc si to užívá.

 

A v neposlední řadě moje nejoblíbenější řadě pumpkin spice latte, nejlepší podzimní kafíčko, který bych mohla pít po litrech a nejlépe v kombinaci s nějákou knížkou. No a teď je jen otázkoou čau, kdy ve vzduchu ucítíme přícházející sníh. Popravdě už se nemůžu dočkat.

 

Napsat komentář