Everyday face routine…

Ahojky,

taky už vás pomalu ale jistě pohlcuje vánoční šílenství a shánění správných dárků. Mám pro vás jeden typ třeba pro maminku,sestru, tchýni, zkrátka pro nás ženy. Před časem jste si mohli na instagramu všimnout, že jsem dostala tohoto pomocníka na obličej. Jmenuje se Bellissima Imetec Cleanse & Massage Face System a jak už vám název napovídá, pečuje o ksichtík.

Já už ho používám dva měsíce a zatím naprostá spokojenost. Systém funguje na vibracích nikoliv na rotaci hlavice, má dva stupně vibrování a balení obsahuje tři nástavce. První sensitive, druhý normal a třetí masážní. Jak ten svůj používám já? V první řadě je odlíčení, kdy nejdřív  stáhnu make up micelárkou a poté ve sprše (kartáček je voděodolný) použiji čistící pěnu a za pomocí kartáčku sensitive se pořádně doodlíčím a pleť vyčistím. Dvakrát týdně své pleti dopřeji peeling a na pomoc si beru hlavici normal, je o něco tvrdší a odumřelé buňky jsou rázem pryč.

Na čistou pleť nenesů krém, momentálně zkouším novou limitovanou edici od Manufaktury med s rakytníkem. Nezapomenu nanést sérum na oční okolí, také z Manufaktury tentokrát z edice sedmikráska.Už mám druhé balení a je to naprostá bomba, aplikátor krásně chladí, takže velká úleva pro unavené oči. Typ, pro větší chladivý efekt dejte sérum do lednice 🙂

A na závěr pleť přetřu kapkou nejoblíbenějším olejem od Nuxe, který je mým naprostým must have a pomocí masážní hlavice se pár minutek nechám rozmazlovat. Krém i olej se masáží do pleti rychleji vstřebá a pokožku krásně prokrví.

Já si tento malý wellness rituál dopřávám každý večer a po dvou měsících pravidelného používání musím uznat, že se konečně po probuzení, kdy stále v noci vstávám k malému krakenovi, necítím opuchlá a moje pleť vypadá zdravější. Za mě naprostá spokojenost, takže pokud tápete co pod stromeček rozhodně takovým dárkem žádnou ženu neurazíte.

One Reply to “Everyday face routine…”

  1. […] své každodenní rutiny. Ráno obličej ošetřím vlažnou vodou, za pomoci sonického kartáčku Bellissima a čistícího gelu Hydro Boost od Neutrogeny. Poté na osušenou pleť nanesu CityLife denní […]

Napsat komentář