Sunkissed without the sun…

Ahojky,

konečně pořádně prší a já mám čas, dokopat se k dopsání tohoto článku. Jako každá ženská i já miluji opálenou kůži, ale jelikož bydlíme na Vysočině, na dlouhé opalovačky si ještě chvíli počkám a navíc s Máťou vydržím v klidu ležet max. deset minut (to přeháním) a uslyším “mami poď sem”. Je mi jasné, že sluníčko je rok od roku agresivnější a není dobré se na něm vyvalovat celé hodiny natož dny. Objevila jsem proto alternativu, na kterou nedám dopustit a kterou používám už nejméně dva roky v kuse. Určitě jste u mně zaznamenali zmínku o nejoblíbenější samoopalovací kosmetice značky St.Moritz.

Tohle slunce v pěně je prostě zázrak, vykouzlí přirozené opálení během několika minut a postup je velice snadný. Uděláte si peeling celého těla, já používám kávový peeling Body Boom. Nanesu ho krouživými pohyby obrousím si hlavně záhyby, jako lokty, kolena, kotníky a zápěstí. Nechám peeling pár minut působit a opláchnu ho. Poté na zmíněná místa nanesu nemastný krém a nechám trochu vsáknout.

Teď přichází na řadu St.Moritz. Já mám osvědčenou samoopalovací pěnu Medium nebo nově používám Fast Self Tanning (opálení do jedné hodiny). Ten nanáším za pomoci speciální rukavičky, jinak budete mít opravdu velice hnědé ruce, které půjdou s velkou obtížností umýt. Lahvičku s přípravkem protřebu a na rukavici si nanesu určité množství pěny. Krouživými tahy nanáším do ztracena po celém těle. U obličeje nezapomeňte vtírat až do vlasů a na uši, ať nemáte masku. Na obličej pak ještě nanesu normálně, jak jsem zvyklá hydratační krém a krém na oční okolí. Pořádně si umyju ruce, natřu je krémem a ještě je přetřu aplikační rukavičkou s nasáklou samoopalovací pěnou.

Tenhle proces políbení sluncem doporučuji aplikovat na noc, kdy klidně sníte a ráno se vzbudíte jak po víkendu od moře. Ráno se pak stačí jen osprchnout natřít oblíbeným tělovým mlíkem a máte hotovo. Nevím jak vy, ale já jsem vyzkoušela hromadu samoopalovací kosmetiky a přes oranžový nádech, fleky a nevím co všechno jsem konečně našla to pravé broznzové. A co vy, používáte samoopalováky?

Napsat komentář