I’m trying to lower the diet…

Zdravím,

jak jsem slíbila, tak plním. Tady máte moji recenzi na přírodní doplněk stravy 3DChili. Pro ty co neviděli videa na instáči, vám tento přípravek představím ještě jednou. Jedná se o přírodní třífázový doplněk stravy, kdy jednotlivou tabletku berete třikrát denně, půl hodiny před jídlem. Balení obsahuje tabletky na čtyři týdny. Jsou rozdělené podle barev a každá v sobě skrývá jiné účinné látky. Ráno vezmete žlutou, ta obsahuje kurkumu, bílou fazoli, zázvor, Garcinia cambogia a měla by nakopnout metabolismus.

Před obědem příjde na řadu červená, ta má v sobě Guaranu, Kapsicín, Pektin a má za úkol spalovat tukovou tkáň, zrychlit funkci metabolismu a přidat na energii. Na večeři slupnete tabletku zelenou, která obsahuje Acai bobule, zelený čaj, Chlorella a ti mají za úkol očistit organizmus od toxinů a jsou bohatým zdrojem na antioxidanty. Všechny tyto informace s jídelním plánem na 28 dní a balení tabletek jsem obdržela na vyzkoušení. A i když moc tabletkám nevěřím, líbilo se mi, že složení je zcela přírodní a měli by tělo spíš nakopnout ke spalování. No a jako každá ženská, která bojuje s postavou jsem se tedy rozhodla vyzkoušet. Narovinu se přiznávám, že jídelní plán jsem nedodržovala, jsem zvyklá na svůj tříchodový system a celkově se snažím stravovat trochu jinak, než jak doporučuje 3DChili příručka.

Žádné tabletky za vás bohužel nezhobnou, njn škoda, ale je to tak 🙂 Realita je zkrátka taková, že doplňky stavy tohoto typu vám spíše nabízí malé tabletkové výpomocníčky, někteří jsou na odvodnění jiní na spalování a jedni jsou na tohle a druzí na tamto. Základem ale vždycky bude strava a pohyb. Z vlastní zkušenosti už vím, že je to spíše o stravování a o pohybu, který je takovým bonusem a nutným zlem pro vyrýsování a zpevnění. Ano na pohybu stále pracuji 🙂 někdy na něj prostě nemám čas a jindy jsem zkrátka líná. Po čtyřech týdnech užívání tabletek jsem však zaznamenala, že jsem se při cvičení nebo větší tělesné námaze typu sekání celé zahrady a lítání kolem svyště, více potila a celkově mi přišlo, že se více odvodňuji.

No boj za krásnou postavu holt pokračuje a až zase něco vyzkuším, určitě dám vědět. Užívejte léto.

 

Napsat komentář