Poslední léto…

Krásný den,

naše společné poslendí léto na takzvané mateřské dovolené. Je neskutečné jak rychle mi ty tři roky utekly a ještě víc mi přijde neskutečné, jak to naše miminko rchle vyrostlo. Přijde mi to jako včera, když si nás taťka přivezl z porodnice a já začla milovat toho malého drobečka, jak ještě nikoho ve svém životě.

Ačkoliv mě někdy přivádí k šílenství a nejradši bych se zahrabala do peřin a už nevylezla, je to můj mazel. A tak jak mě dokáže vytočit, mě naopak dokáže uklidnit, ať už něco prohlásí nebo udělá, má nademnou neskutečnou moc 🙂 Právě prožíváme období “mamánkování” a momentálně jsem zkrátka jeho mama bůh a nikam se bez něj nemůžu hnout. Jakmile je na hlídání u babiček, tak teskní po mamince a když už není zbytí, tak i po tatínkovi. Holt je to teď maminčin mazánek. A já mamka si to nesmírně užívám, protože vím že je to opět jen nějáké jeho období a je mi naprosto jasné, že jakmile v září nastoupí do školky, mamka už zase nebude takovej favorit 😀

Jsem ráda, že tohle mommy období si vybral právě teď, když si to spolu opravdu snažíme nejvíc užívat. Malej už je teď takovej malej parťák 🙂 Nejvíc se bojím toho, jak to rychle utíká, jak rychle roste a že se ani nenaděju a přijde čas, kdy už mě nebude potřebovat. A já už budu jen pozorovatel na jeho cestě v životě. A jak to máte mamči vy s mommy obdobím?

Napsat komentář