Cheers…

Krásný den,

tak máme za seboou prvních čtrnáct dní našeho prvního školkovýho roku a musím přizat, že malej to zvládl daleko líp než já. Do školky se těšil a i když ráno malinko protestoval, jakmile se ocitl před dveřmi do třídy, zeptal se jen s nadšením “Mami mužu” vlepil nám pusu a letěl. Zato já jsem si pobrečela už večer před tím, dojímala jsem se nad fotkama i videama, jak se to naše malé miminko proměnilo v malého školkáčka. Konec dojímání 🙂 a zpět k tématu, kterému se dnes budu v článku věnovat. Jak jste si na instagramu mohli všimnout, zkouším novinku na české scéně od značky Waterdrop už téměř dva měsíce a pokud jste přepité šťávama, ochucenýma vodama a nevím čím vším, jsou tyhle kapsličky to pravé pro vás.

Opravdu se snažím dodržovat pitný režim, protože jsem se v minulosti několikrát přistihla, že v jednu odpoledne jsem byla schopná vypít pouze kafe a třetinku vody. Rozhodla jsem se tedy zamakat na pitném režimu. Naučila jsem se každé ráno vypít půllitr horké vody s citrónem, abych nastartovala svůj metabolistmus. A jak ten den pěkně nastartuji, snažím se ho i krásně ukončit a večer si dopřeju hrnek matcha čaje. Přes den jsem převážně pila vodu, když už jsem ale měla vody plný zuby, začala jsem sahat po šťávě. Cukříkem nabombený nápoj jsem ale nechtěla bumbat často a tak jsem hledala nějákou jinou náhradu a na doporučení jsem si objednala na zkoušku právě Waterdrop.

Nebudu lhát, ještě než kapsle došli, bála jsem se, že to bude jakási obdoba šumáku. K mému překvapení ano, šumivou malou kapsličku jsem hodila do vody a čekala, co jsem to zase koupila. Mňam je slabé slovo, malinko šumivý nápoj plný super potravin a nevím čeho všeho zdravého mi ihned zachutnal. Mají několik druhů s různými příchutěmi a každý je na “něco” dobrý. Když si chci odpočnou a vychutnat třeba čtení knížky nebo časopisu sáhnu po příchuti Relax, nebo když už jsem k.o. hodím si do vody Boost a příchutí je hned pět. Přiznávám, že některé příchtě mi chutnají víc a některé míň. Ale rozhodně, když už vodu nemůžu ani vidět, kapsličky mi ve vteřině vykouzlí mňamózní pití a to se ten pitnej režim hned dodržuje snáz. A jak to máte s doržováním pitného režimu vy, jste ppijáci nebo lajdáci?

Napsat komentář