Back to Work…

Krásný den přeji,

podzim je u nás v plném proudu, aneb Mates do školky, mamka do práce. Nikdy by mě nenapdlo, že návrat do pracovního procesu bude tak náročný. Celé tři roky jsem si lámala hlavu, kam po mateřské, protože návrat do bývalé práce byl z časových důvodů tabu. Nějákým štěstím, souhroou náhod, osudem nebo nevím čím začínám pracovat jako floristka v krásném obchůdku. Hned na začátku se cítím jako ryba ve vodě. Jsem tvůrčí, kreativní typ člověka a nesnáším, když mi něco nejde. Tak snad se mi s holkama povede.

Náš nástup do školky šel jako po másle a Matýsek nás moc překvapil a na školku si suprově zvyknul. Asi jsme to moc zakřikli. Samozřejmě nás totiž dostihli chřipky a nachlazení. Nejdřív on potom já a naopak. Momentálně domarodívám já a snad už je to naše poslední zkouška zdraví. Je prima, když po mateřské nastoupíte do práce a hned první dva měsíce střídavě nemocníte 🙂 Nasadíte léčbu, vitamíny a nevím jaké možné i nemožné metody léčby a modlíte se, aby už tenhle kolotoč skončil. Ještě, že máme tak hodné a tolerantní lidičky kolem sebe.

Na mateřské mi přišlo, že nevím kam dřív skočit a že vůbec nic nestíhám. Teď….Teď mi to přijde ještě mnohem víc, ale něják fungujeme. Pravdou je, že některé povinosti zanedbávám,ale já si ten systém vypiluju a bude to ok. Jen děkuji, že máme tak super taťku, který předčil všachna moje očekávání a začal ještě více pomáhat s domácností. No holt mou stálou prací zůstává funkce na místě máma/manželka a to se nikdy nezmění. A jak jste to měli s návratem do pracovního režimu vy? Krásný víkend.

 

Napsat komentář