Slowly but surely…

Krásný den,

taky je u vás tak sychravé a podzimní počasí? Jak už to tak vypadá, babí léto nás definitivně opustilo a pomalu, ale jistě se výlohy obchodů začnou plnit Vánocemi. U nás v obchůdku už od září nasloucháme otázkám typu “Kdy budete mít vánoční zboží” nebo “Budete mít adventní dekorace”. Já miluju Vánoce, ale určitě ne od září. Vánoční euforii začínám pociťovat právě v tomhle “londýnském” počasí, začíná být častěji tma a jakmile u nás začnou plápolat svíčky, je to jen skok ke světýlkům a jen malý krůček k oprášení krabice s nápisem Xmas 🙂 Asi před měsícem jsme s prací zavítali na veletrh s Vánocemi, který se každoročně koná v Letňanech. Alenka v říši divů! Tak bych tento den nazvala. Já jsem na veletrhu byla poprvé a přecházel mi zrak. Vánoce všude kolem mě, plno nádherných dekorací, ozdob, svíček, světýlek a inspirace každým coulem.

A na jaké trendy se letos o Vánocích můžeme těšit? Klasikou zůstává červená a zlatá s kombinací elegantní bílé. Pozadu nebude ani safírově zelená s čokoládově hnědou. Mě osobně nejvíc uchvátila mintová modrá s kombinací baby pink, roztomilost sama. A jak to máte vy dáváte spíše na trendy či zůstáváte u klasiky?

No já letos určitě obměním naší vánoční výzdobu, inspirace jsem na tomto veletrhu měla víc než dost. Mám ráda tyrkysovou barvu a tak mě kombinace mintové opravdu naprosto dostala. Jinak trendy vánoce moc neřeším, zkrátka to dělám tak, jak se mi to líbí a jak moje estetické cítění velí. Důležité pro mě jsou okamžiky, které spolu budeme o váncích trávit, ale jako správná ženská a máma v jednom chcu mít vše krásné a dokonalé, alespoň na těch pět minut, než náš malý kraken všechno zaplaví hračkama a obvyklým chaosem. Už teď, když o tom píšu se neskutečně těším, až spolu budeme péct cukroví, zdobit stromeček nebo až se mu rozzáří očka, jakmile se světýlka na oknech poprvé rozsvítí. Nastává můj nemilejší čas, čas příprav Vánoc.

2 Replies to “Slowly but surely…”

  1. čo sa týka vianoc, budem asi navždy klasik a na trendy sa vykašlem 🙂 už sa neviem dočkať

    My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

    1. Já jsem letos teda inovovala naši vánoční výzdobu a musím přiznat, že mě hodě ovlivnil trend mintové se stříbrnou, mintovou miluju a když jsem viděla právě tuto kombinaci, nemohla jsem jinak a pěněženka krapet zaplakala 🙂

Napsat komentář