Momentíček z mého života…

Krásnou neděli,

posledních pár měsíců blog opravdu zanedbávám, ale ráda bych se s vámi podělila o jednu etapu ze svého života. Tou fází bylo těhotenství. Před nedávnem jsem do rukou dostala dalšího člena z rodiny Momenteeczech. Už jste u mě o těchto českých diářích mohli číst, začalo to fitness diářem The Holy Bible of your Body a svatebním plánovačem Love. Teď, abych měla všechny ty nejkrásnější momenty komplet, mi přibyl těhu diář The Holy Bible of your Baby.

Diář má moc krásný design a je prakticky rozdělený, jediný co mi vadilo bylo časové plánování každého týdne, raději bych ocenila řádkované stránky a třeba tipy jak se daný týden dítě vyvíjí. Protože pokud ho vypisuje maminka zpětně jako já, aby měla památku, určitě si nepamatuji co jsem ve kterou hodinu dělala.

Když jsem zjistila tu radostnou novinu jménem těhotenství, žádný takový krásně udělaný diář na trhu nebyl, spokojila jsem se tedy s tím co bylo a začala jsem každý týden psát té malé fazolce deník. Teď, když jsem mu vše zpětně po téměř čtyřech letech přepisovala do této nové bible, ani jsem nemohla uvěřit, jak jsem to těhu období prožívala, samozřejmě jsem si u toho pobrečela a zavzpomínala, jak krásné, ale náročné období to pro nás bylo.

Doufám, že až si jednou ten náš chlapeček v dospělosti diář přečte, bude mít krásnou památku na dobu, kterou strávil u maminky v bříšku. Já na to období nikdy nezapomenu a ráda si ho touto cestou budu připomínat.

A jak jste to měli v těhotenství vy? Psali jste si pro tu malou fazolku deník?

 

2 Replies to “Momentíček z mého života…”

  1. jéé tak toto ma nenapadlo 🙂 možno s niečím podobným začnem 🙂

    WHEN PIGS FLY

    1. Jo jedině doporučuji,je to opravdu krásná památka na neopakovatelnè období života, nedávno jsem ho kupovala i kamarádce, jako darek, když nám oznámili těhotenství 😉

Napsat komentář