Tip for Trip…

Krasný den,

přináším s malým opožděním další Tip na výlet či dovolenou. My jsme letos naší zimní dovču poprvé zavítali do Rokytnice nad Jizerou. Letos jsme to naplánovali v období Matýskových prvních jarních prázdnin a to v termínu od druhého do devátého března. Mamka poprvé ozkoušela kameru a vše natáčela a Matylda dostal své první lyže…samé poprvé 🙂 Nebudu vám nic nalhávat sníh už byl malinko horší a v některých místech vyježděný, ale i tak jsme si to parádně užili.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako většinu našich akcí nás jelo hned několik, taková další expedice s jedením malým rarachem, už aby se ta naše banda rozrostla o další pidi lidi 🙂 Naše výprava nezačala zrovna dobře a po nemilé překážce jsme vyrazili směr Rokytnice, kde nás v malebném městečku čekalo útulné, domácí ubytování – odkaz máte zde.

IMG_0576

IMG_0269.jpg

První den… většina z nás byla společensky unavená a tak jsme se zmohli jen na procházku po okolí. Druhý den…vyrazili jsme natěšení na sjezdovku, zdolat místní terén, zahřáli jsme svaly a den zakončili Aktivitami. Den třetí…zkouška další sjezdovky, plus Mates poprvé na lyžích do školičky, kde vydržel celých deset minut 🙂 nevzdáváme se a zkouší jezdit s tatínkem. Den čtvrtý…šup na vlek a hurá dolů, den zakončen domácí pizzou ve velkém množství. Den pátý…výlet a kam jinam s malým “Rosem” než do Dino Parku v Liberci. Aneb dítě happy jak dva grepy a rodiče doufají v udolání energie potomka. Mise splněna. Den šestý… poslední lyžovačka a odpolední balení. Den sedmý…byebye hory a jedeme domů.

IMG_0449.JPG

IMG_0394.JPG

Rokytnice je opravdu krásná a nabízí velké množství aktivit, hodně sjezdovek, kde si na své přijdou jak úplní začátečníci, tak šílenci na prknech, jak malý tak velcí. Určitě se do Rokytnice ještě vrátíme, ale příště určitě dřív než v březnu,abychom si užili pořádný sněhový království.

A co vy jste raději na horách nebo u móře???

PS: Omlouvám se za málo fotek, ale letos jsem opravdu ujela na natáčení a odkaz na naše video zde, prosím usaďte se, udělejte si popcorn a buďte shovívavý je to mé první video vůbec 🙂 🙂

Nice day podpis

 

Napsat komentář