Hair care…

Krásnou neděli,

dlouho už jsem nic nepostovala z mé beauty rutiny. Tak dneska vám sem hodím tip na vlasovou péči, kterou používám. Jako bláznivý teenager jsem nosila krátké vlasy, každý den jsem je musela mýt, foukat, nanést tunu gelu a zalakovat….jen si na to vzpomenu 😀 už nikdy.

IMG_0556

IMG_0549.jpg

Díky @lucie.wink z elBeautyBlog jsem měla možnost vyzkoušet stoprocentně organickou značku na vlasy Maria Nila, konkrétně řadu Pure Volume. Na rovinu říkám, že nic lepšího jsem doposud nepoužívala a těším se až vyzkouším i další řady, protože opravdu po několika použitích šampónu a balzámu bylo požívání znát. Vlasy mám hladší, objem déle drží a celkově vypadají líp. Pokud nosíte ombré nebo máte zesvětlené vlasy, doporučuji jednou za čas použít fialový šampón Colorista, já používám na zesvětlené konce a krásně stáhne nežádoucí žluté zbarvení a dodá ledový nádech.

IMG_0551.jpg

IMG_0552.jpg

IMG_0558.jpg

Po umytí do vlasu nanesu Volume spray nebo Tony and Guy objemovou pastu vyfoukám pomocí suprového fénu od Bellissima. Když jsou vlasy ještě vlhké, nanesu do konečků ještě olej a dofoukám do sucha. Vlasy pak ještě pořádně rozčešu no a čím jiným než kartáčem od TangleTeezer, používám už několik let, několikátý a za nic bych ho nevyměnila. Vlasy po něm neelektrizují, necuchají se a suprově rozčeše i mokré vlasy. Znáte, používáte?

IMG_0559.jpg

IMG_0557.jpg

IMG_0560.jpg

Podle okolností nechám vlasy buď vyfoukané, nebo malinko vyžehlím, pokud se ale pouštím do vlnitého hára. Nejoblíbenějším pomocníkem pro beach vlny je tahle dvou kulma také od Bellissima.  Před použitím ještě do vlhkých vlasů nanesu spray gel Tony and Guy, díky kterému prodloužím životnost vln. Kulma má možnost dvojích vln, já používám ty menší a jemnější. Scvaknu pramínek a několik vteřin počkám, poté vlasy pustím a malinko přelakuji, takhle udělám celou hlavu. Nakonec vlny malinko rozčešu dostylinguju a jemně přelakuji lakem Pure Volume od Maria Nila. Vlny mi tak drží i tři dny. A na rovinu říkám, že jinou vlasovou kosmetiku než tu voňavou od Maria Nila už nechci 🙂 Nepoužívám jí sice ještě moc dlouho, jako ty ostatní produkty, ale rozhodně u ní dlouho zůstanu.

IMG_0561.jpg

IMG_0563.jpg

A jak to máte s vlasy vy, také máte nějakou oblíbenou kosmetiku? A čemu dáváte přednost žehličce, nebo kulmě?

Nice day podpis

4 Replies to “Hair care…”

  1. Janka Bianka says: Odpovědět

    Mám od Maria Nilla tie ich farby na vlasy vo forme masky a sú super. Ja mám síce len úplne neutrálny hnedý odtieň, no pozdáva sa mi. Vlasy jemne zafarbí, rýchlo a hlavne ich nevysušuje. No a Toni and Guy pastu poznám a mám ju veľmi rada.

    1. Jsem ráda,že z těch produktů nejsem nadšená sama, já mám v plánu taky vyzkoušet ty pigmentové masky 😉 tak děkuji za zpětnou vazbu ✌🏻

  2. teraz hľadám nejakú novú značku vlasovej kozmetiky – a tie obaly ma úplne dostali !

    WHEN PIGS FLY

    1. Ano obaly jsou nádherné a ten obsah v nich je ještě lepší 😉✌🏻

Napsat komentář