Little boy’s room…

Krásný první prázdninový den,

dnes vás vezmu na prohlídku Matyáškova království. Při zařizování Matyho pokoje jsem se držela hlavně barev modrá, bílá a šedá v nejrůznějších kombinacích. Matyho pokoj byl hodně tmavý, takže jsem ho chtěla opticky zvětšit a prosvětlit, proto jsem volila vodorovné pruhy s kombinací imitace bílých cihel.

Tapety jsem si s konzultací s výbornou paní z Ráj tapet, vybírala a lepila sama, protože mě tapetování opravdu baví a chtěla jsem, abychom pokojíček dělali s manželem spolu sami. Na mě tedy byli malířské, tapetářské a dekorativní práce a manžel jelikož je truhlář měl za úkol nábytek a podlahu. Podlahu jsme opět vybrali v hodně světlém běleném dekóru a v podobným odstínu jsme ladili i hlavní a jedinou nízkou skříň, kterou jsem do pokoje chtěla.

Hlavním dominujícím prvkem pro nás byla postel, kterou jsme záměrně dělali jako menší letiště s šedivým nátěrem. Na odkládání autíček a oblíbených hraček nám taťka vyrobil dlouhé poličky a co by to bylo za nebesky modrou stěnu bez mráčků na odkládání pohádek. Ukládací koše, boxy a písmenka jsou také mým dílem.

Čím víc Maty roste, tím se rozrůstá i barevnost jeho pokojíku. Je až neuvěřitelný, jak se změnil za poslední rok. Jsem pyšná, že jsme mu udělali pokoj podle našich představ a kdykoliv vidím, že si tam hraje, je tam spokojený a ví, že je ten pokoj jen jeho útočiště, jsem maximálně spokojená s našim dílem ať už je instafriendly či nikoliv. Vím, že tenhle pokoj se ještě milionkrát změní, ale vždy to bude království našeho chlapečka. A jaké království mají vaše dítka?

 

2 Replies to “Little boy’s room…”

  1. Supeeeer 🤩

Napsat komentář