Deníček u Apolináře 2.týden…

Krásný den,

ten týden utekl jako voda a my pořád držíme status dvě v jednom. Nemocnici mám zmapovanou jak své boty, v místním bufetu jsem stálým zákazníkem a s personálem si nejspíš začnu brzy tykat 🙂 Ale hlavní je, že ta malá holčička u mě stále drží.

Paní doktorka mi dokonce sdělila, že podle výsledků všech vyšetření a pokud bude vše v naprostém pořádku a malá bude hlavičkou dolu, máme možnost i přirozeného porodu. Opravdu tento týden jedna lepší zpráva za druhou.V pátek jsem měla nečekané překvápko, kdy mě navštívili moji kluci s tím, že vyzvedli káru pro toho našeho drobečka. Bohužel manžel parkoval celkem daleko od nemocnice, takže jsem kočárek viděla jen na fotkách, ale už teď se těším, až poprvé vyjedeme.

Ach jo já nemůžu mít chvilku klidu 🙁 Antibiotika vystřídali železo v tabletkách a antihistaminika proti kopřivce. Já opravdu musím mít všechno 🙁 Když už jsem se začala radovat z toho, že veškeré vyšetření máme v pořádku, dostala jsem hroznou kopřivku a ekzém. Myslela jsem si, že do takových extrémů už se mi kůže nikdy nerozdělá. Omyl. Jako atopik jsem začala reagovat na místní chlorovanou vodu, přísun léků tomu asi taky nepomohl a ekzém je na světě. Gynekologa jsem teda vystřídala za dermatologa a mažu, mažu, mažu. Doufám, že všechno brzo zabere a alespoň kůže bude zase ok.

Jinak mám za sebou po čtrnácti dnech “velký” ultrazvuk, kde tu naší kočičku prolufrovala paní doktorka od hlavy až k patě a výsledek byl naprosto v pořádku. Holčička prospívá a váží 825g. Jupííí, alespoň, že ona se má k světu. Tak nám držte palce, ať to tady přetrpíme co možná nejdéle a ať mi tady ze všeho nehrábne.

Napsat komentář